Obserwatorzy

SPAM


11 komentarzy:

 1. Ona - dziewczyna z problemami i kompleksami. Żyła wiecznie w cieniu siostry, jako ta gruba Charlotte. Nie potrafiła wpasować się w społeczeństwo, aczkolwiek cały czas próbowała. W końcu nie wytrzymała psychicznie i postanowiła skończyć ze sobą. Plan, jednak, nie wypalił i jej jedyny przyjaciel odnalazł ją w porę. Kiedy tylko wyszła ze szpitala zaczęła pracować nad tym, by schudnąć. Po długich dwóch latach wróciła do domu. Wszystko było jak dawniej. Czy aby na pewno?
  On - wokalista deathcoru. Dość sławny, ale nie próżny. Wiele przeżył, a mimo to nie pokazuje tego po sobie. Chłopak z biednej rodziny, masą tatuaży na ciele i dziwnie normalnym przysposobieniem do życia. Zawsze opiekowano się nim - więc co zrobi, gdy to on będzie musiał się zaopiekować nią? Odnajdzie się w tym?
  A co z nią? Obdarzy go miłością, czy spłoszy się i ucieknie? Sprostają temu, co im los podrzuci?

  http://alligator--blood.blogspot.com/

  ~ C. M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na nowy rozdział - 4 :) http://escape-from-reality-milka.blogspot.com/2013/07/rozdzia-4.html Mam nadzieję, że wejdziesz i skomentujesz :D
  xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamknięte oczy, a mimo wszystko jego postać ciągle widnieje przed oczami. Strach sparaliżował moje ciało. Moje ruchu są skrępowane przez węzły na nadgarstkach i kostkach. Usta zaklejone taśmą, a po policzku spływa łza. Nie jest ona pierwsza i nie ostatnia. Próbowałam się uspokoić. Nie mogłam. Nikt w takiej sytuacji by nie mógł. Wierzgałam się całym ciałem, myśląc że to mi w czymś pomoże. Do moich uszu dochodził coraz głośniejszy dźwięk. Ktoś tu szedł. Dobrze wiedziałam kto, lecz nie chciałam by to okazało się prawdą. Skrzypienie drzwi rozeszło się po całym pomieszczeniu. PSTRYK i nagle stała się jasność. Mimo zamkniętych oczu, raziło mnie to "światło". Kroki było słychać coraz bliżej i bliżej, aż w końcu ucichły, a na moim podbródku poczułam szorstką, ogromną, zimną dłoń. Pociągnęła go w dół.
  -Otwórz oczy skarbie. Chcę się w nie trochę popatrzeć. Nie chowaj takiego cudu przed światem. - nie posłuchałam, co najwidoczniej mu się nie spodobało. Uderzył mnie. Znów. Mój policzek straszliwie piekł. Otworzyłam oczy. Nie chciałam dostać kolejny raz. Wiedziałam, że kolejny cios będzie silniejszy.
  -Grzeczna dziewczynka. A teraz się nieco zabawimy - zaśmiał się. Nie znosiłam tego śmiechu. Był taki szyderczy. Okropny. Z całej siły pociągnął za taśmę, którą miałam na ustach. Wygięłam się z bólu. Znów się zaśmiał. Złapał mnie i przerzucił sobie przez ramię, po czym posadził na samym środku pomieszczenia na krześle.
  -Mam ochotę się nieco odprężyć, a Ty mi w tym pomożesz - przybliżył się do mojej szyi i przygryzł kawałek skóry.

  Oto kawałek prologu z mojego bloga, na który Cię zapraszam i mam nadzieję, że wpadniesz :*

  http://e-s-cape.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie chciałabym zaprosić na mojego boga na adres

  http://na-zawsze-przy-tobie.blogspot.com/

  Właśnie pojawił się 3 rozdział. Zachęcam do komentowania i wyrażania swojej opinii, a jak się spodoba dodania się do obserwowanych. Pozdrawiam i przepraszam za spam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie zapraszam na mojego bloga prowadzonego z koleżanką. :D
  http://my-home-neverland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://opowiadanie-impossible.blogspot.com/
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bracia Styles, walczący o dziewczynę Zayna Malika.
  http://triple-love.blogspot.com

  Skomentuj przeczytaj. Zależy mi na twojej opinii :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym zaprosić Cię na mojego nowego bloga http://dejavuzycia.blogspot.com/ :)Mam nadzieję, że zajrzysz, a oto prolog :)

  Miałam dwadzieścia lat, byłam studentką zarządzania i marketingu i mieszkałam w niewielkiej kawalerce. Czy to było szczytem moich marzeń?
  Mimo, że cała drżałam na myśl o tym, gdzie się znajduję, uśmiechałam się widząc ciekawskie spojrzenia dziewczyn z uczelni. Nie miały własnego życia. Ja uważałam, że nie miały własnego życia. Może miały, ale nie potrafiły go przeżyć tak, jak powinny. Co wieczór wracały do domu, w którym czekali rodzice, chłopak. Co weekend impreza, seks z przypadkowo poznanym chłopakiem. Dlatego nie miałam z nimi wspólnych tematów. Kompletnie nie znałam się na chłopakach, o mężczyznach nie wspominając.

  Nie raz, nie dwa próbowałam się na nie otworzyć. Próbowałam im zaufać, zwierzyć się. Jednak przeszłość kompletnie pokrzyżowała mi plany. Stałam się aspołeczną kreaturą. Nie dotykać. Nie rozmawiać. .... Cierpiałam.
  Studia minęły mi bardzo szybko i tuż po otrzymaniu dyplomu, byłam gotowa podbić stolicę burzą swoich młodzieńczych pomysłów. Największa pomyłka. Młodzieńcze pomysły i dobrze płatna praca, nie idą w parze. Teraz nie liczy się kreatywność i zapał młodych ludzi. Jeśli chcesz mieć dobrą posadę, dobrze opłacalny stołek ,musisz wskoczyć szefowi do łóżka.

  http://dejavuzycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Chachi jest zwykłą dziewczyną z marzeniem. Jedyne co się dla niej liczy to taniec. Zmienia się to, gdy na swojej drodze napotyka przystojnego blondyna. Nie wie jednak, że ta miłość może być dla niej okrutna.

  W rolach głównych Niall Horan i Chachi Gonzales :3 Zapraszam xx

  http://shedontlikethelights-fanfic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na nowy rozdział - 5 :) http://escape-from-reality-milka.blogspot.com/2013/12/rozdzia-5.html Mam nadzieję, że wejdziesz i skomentujesz :D
  xx

  OdpowiedzUsuń
 11. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń